Program | Schedule

 

PROGRAM YOUTHFESTIVAL 2016 

CZWARTEK 09.06.2016     

15.00 - 19.00 Rejestracja uczestników.

Próby zespołów 

Centrum Festiwalowe CKARM - Konstancin, ul. Sienkiewicza 11/13

 

PIĄTEK  10.06.2016     

09.00 - 13.00 Warszataty Orkiestrowe i Chóralne

Centrum Festiwalowe CKARM - Konstancin, ul. Sienkiewicza 11/13

 

15.00 Uroczyste Otwarcie Festiwalu

15.30 Prezentacje Festiwalowe cz. I

(zespoły z Francji, Niemiec, Litwy i Polski)

KDK "HUGONÓWKA" - Konstancin, ul. Mostowa 15 

 

 

SOBOTA 11.06.2016    

10.30 - 12.30 Prezentacje Festiwalowe cz. II

(zespoły z  Czech, Holandii, Włoch, Ukrainy i Polski)  

KDK "HUGONÓWKA" - Konstancin, ul. Mostowa 15 

 

13.30 - 17.30 Warszataty Orkiestrowe i Chóralne

Centrum Festiwalowe CKARM - Konstancin, ul. Sienkiewicza 11/13 

 

18.00  KONCERT z okazji jubileuszu współpracy Miast  Partnerskich: Hranice, Leidschendam-Voorburg , Konstancin-Jeziorna

KDK "HUGONÓWKA" - Konstancin, ul. Mostowa 15 

 

NIEDZIELA 12.06.2016    

 10.00 - 12.00 Warszataty Orkiestrowe i Chóralne  

Centrum Festiwalowe CKARM - Konstancin, ul. Sienkiewicza 11/13  

 

14.00 - 15.30 Próba akustryczna w Amfiteatrze 

Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie 

16.00    KONCERT FINAŁOWY
Chór i Orkiestra Festiwalowa

Tatiana Jonasova ( Czechy) – dyrygent chóru
Andrzej B.Borzym  (Polska) – dyrygent orkiestry 

w programie: Malcolm Arnold, Antoni Dworzak, John Kander,  Wojciech Kilar, , Andrew Lloyd Webber i Tim Rice,John Williams

przygotowanie:
Agnieszka Kiniorska (grupa smyczkowa)
Katarzyna Skrzypczak (grupa dęta)
Małgorzata Zebura (grupa perkusyjna)
Piotr Stawarski (chór)

 

SCHEDULE   YOUTHFESTIVAL 2016 

 Thursday 09th of June  2016

Festival Center CKARM - Konstancin, Sienkiewicza 11/13

3.00 p.m. - 7.00 p.m welcom of bands

   time for rehearsals   

 

Friday   10th of June 2016

Festival Center CKARM - Konstancin, Sienkiewicza 11/13

9.00 a.m. - 1.00 p.m. orchestral & choir workshops 

 

KDK "HUGONÓWKA" - Konstancin, ul. Mostowa 15 

3.00 p.m. ceremonial opening of the Festival

3.30 p.m. performing of the bands - part I

(FranceGermany, Litua, Poland)

 

 Saturday  11st  of June 2016

KDK "HUGONÓWKA" - Konstancin, ul. Mostowa 15  

10.30 a.m.   performing of the bands - part II

(Czech Republic, Netherlande, Italy, Ukraine,  Poland )

Festival Center CKARM - Konstancin, Sienkiewicza 11/13

1.30 p.m. - 5.30 p.m. orchestral & choir workshops

 

KDK "HUGONÓWKA" - Konstancin, ul. Mostowa 15 

6.00 p.m.       CONCERT of the occasion of the anniversary of Partenr Towns

Hranice, Leidschenadm-Voorburg i Konstancin-Jeziorna

 

 Sunday    12ndof June 2016

Festival Center CKARM - Konstancin, Sienkiewicza 11/13

10.00 a.m.-12.00 a.m.orchestral workshops  

 

Amphiteathre, SPA Park in Konstancin 

2.00 p.m. - 3.30 p.m. sound sample in Amphiteatre

4.00 p.m. FINAL CONCERT

   Tatiana Jonasova ( Czechy) – choir conductor
   Andrzej B.Borzym  (Polska) – orchester conductor

programme: Malcolm Arnold, Antoni Dworzak, John Kander,  Wojciech Kilar, , Andrew Lloyd Webber i Tim Rice,  John Williams

preparation:
Agnieszka Kiniorska – string band
Katarzyna Skrzypczak – brass band
Małgorzata Zebura – drums band
Piotr Stawarski – choir

 

 

 
 
Galeria
 
RegulaminPolityka prywatności Copyright YOUTH FESTIVAL 2008©

Engine & Design by PSD