Uczestnicy | Participants

JUŻ WKRÓTCE PREZENTACJE VI EDYCJI
09-12.06 2016

Czekamy na zgłoszenia zespołów
do15 kwietnia 2016r. 
 
Ponizej zamieszczamy poglądowo
program z poprzedniej edycji festiwalu

 

 
  
PREZENTACJE cz. I  /  PERFORMENCES part I
Centrum Festiwalowe  /  Festival Center
Konstancin-Jeziorna,  Willa "HUGONÓWKA" ul. Mostowa 15
 
Piątek 20.06.2014  /  Friday 20th of June 2012
godz. 11.00 / 13.00 a.m.
CZECHY, ŁOTWA, LITWA, POLSKA
 
Sobota 21.06.2014  /  Saturday 21th of June 2012
godz. 11.00 / 13.00 a.m. 
CZECHY, HOLANDIA, ŁOTWA, POLSKA
 

HUDECKÁ MUZIKA           ZUS Hranice (Czechy)

Markéta Bartošová             skrzypce

Kristýna Eliášová               skrzypce

Ivana Kučová                    skrzypce

Anastázie Jušáková            skrzypce

Simona Dudková                skrzypce

Alena Muščíková                altówka

Vojtěch Důjka                    kontrabas

Pavla Kotrášová                 skrzypce

Gabriela Zdarsová              fortepian

               

przygotowanie zespołu       Pavla Kotrášová

 

RIANT CELLOS                 SM  Cesis (Łotwa)

Pauls Eriks Skujins             wiolonczela

Dans Pauls Jirgensons        wiolonczela

Andris Vanags                   wiolonczela

Ilze Petrovska                   wiolonczela

Agnis Kruzitis                    altówka

 

przygotowanie zespołu       Andris Riekstins

 

CAMERATA PICCOLA        SM Cesis (Łotwa)

Anna Semjonova                skrzypce

Kristine Bluma                   skrzypce

Pauls Eriks Skujins             wiolonczela

Dans Pauls Jirgensons        wiolonczela

Andris Vanags                   wiolonczela

Andris Riekstins                 skrzypce

 

przygotowanie zespołu       Andris Riekstins

 

CLASSIC TRIO                  Willy Brandt Schule  (Niemcy)

Theresa Jarczyk                 skrzypce

Vera Wesche                      fortepian

Linda Wesche                     flet

 

przygotowanie zespołu        Agnieszka Kiniorska, Tomek Kiniorski

 

 

FLUTE DUET                     Willy Brandt Schule (Niemcy)

Linda Wesche                    flet

Tersa Maliszewska             flet

 

przygotowanie zespołu       Tomek Kiniorski

 

 

PIERWIOSNKI                 VJIKG Wilno (Litwa)

Ewa Kogarko                     wokal

Greta Kogarko                   wokal

Aurelia Damarackaite         wokal

Katarzyna Zawieriucha       wokal

Beata Borawska                 wokal

Anastazja Muchina             wokal

Maria Grygorowicz             wokal

Daniel Grygorowicz            wokal

Norbert Strejżis                 wokal

 

przygotowanie zespołu       Janina Stupenko

 

THE DUTCHIES               CTG Leidschendam - Voorburg (Holandia)

Judith Anvelink                 flet

Manouk de Pree                saksofon altowy

Teun van der Maas            saksofon altowy

Geordie Bregman              flugelhorn

 

przygotowanie zespołu       Vigilia van Akkeren

 

ZESPÓŁ PERKUSYJNY     PSM I st. nr 4, ZPSM nr 1 Warszawa (Polska)

Grzegorz Wszoła                marimba

Dewi Walas                       marimba

Natalia Wytrykowska          marimba, wibrafon

Marek Zawadzki                 ksylofon, marimba

Mikołaj Żołnierczuk            wibrafon, zestaw

Mariusz Satruski                marimba

 

przygotowanie zespołu        Małgorzata Zebura

 

YONG BRASS                   SSM II st. Sanok (Polska)    

Marek Fiejdasz                  trąbka

Rafał Ząbek                      trąbka

Karol Pojnar                      puzon

Tomasz Sadowski              puzon

 

przygotowanie zespołu       Piotr Graboń              

 

 

CHOPIN TRIO                 PSM I i II ST. Sochaczew (Polska)

Dagmara Bukowska          saksofon

Karol Pakoca                    saksofon

Hubrt Płowik                     saksofon

 

przygotowanie zespołu      Albert Gut

 

KWARTET SAKSOFONOWY  PSM I st. nr 1 Warszawa (Polska)

Kacper Puczko                  saksofon sopranowy

Maciej Kubiak                   saksofon altowy

Hanna Szmitkowska          saksofon tenorowy

Jakub Gwiazdecki              saksofon barytonowy

 

przygotowanie zespołu       Jan Kohut

 

 

TRIO KLARNETOWE         PSM I st. nr 1 Warszawa (Polska)

Maja Wojtyńska                 klarnet

Tymon Zgorzelski               klarnet   

Julia Claver Pater               klarnet

 

przygotowanie zespołu       Katarzyna Skrzypczak

 

SZARPIDRUTY                 SM I st. Konstancin-Jeziorna (Polska)

Piotr Sikora                       gitara

Paweł Pierzchlewicz            gitara

Radosław Bołtuć                gitara

przygotowanie zespołu       Radosław Bołtuć               

 

TRIO KLARNETOWE        SM I st. Konstancin-Jeziorna (Polska)

Jan Kozakoszczak              klarnet

Antoni Zdziech                   klarnet

Jakub Piotrowski                klarnet

 

przygotowanie zespołu       Katarzyna Skrzypczak

 

TRIO FORTEPIANOWE     SM I st. Konstancin-Jeziorna (Polska)

Aniela Jasińska                   skrzypce

Jakub Martin                      wiolonczela

Zofia Połaniewicz                fortepian

 

przygotowanie zespołu        Marcin Malikowski

 

MUZYKOMANIA                SM I st. Konstancin-Jeziorna (Polska)     

Milena Burdalska                flet

Sylwia Rutowicz                 flet

Jan Kozakoszczak               klarnet

Anna Mieczkowska              fortepian

Zofia Połaniewicz                gitara

Paweł Pierzchlewicz             gitara

Piotr Sikora                        gitara

Michał Szczerba                  gitara

Michał Marczewski               gitara

 

przygotowanie zespołu         Weronika Lubowicz

 

QUATTRO CORDE               SM I st. Konstancin-Jeziorna (Polska)

Aniela Jasińska                    skrzypce

Maria Jaszewska                  skrzypce

Stefan Kiniorski                   skrzypce

Tadeusz Kiniorski                 wiolonczela

 

przygotowanie zespołu           Agnieszka Kiniorska

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
Galeria
 
RegulaminPolityka prywatności Copyright YOUTH FESTIVAL 2008©

Engine & Design by PSD